День народження сайту :)

48666e3a8846a0dfca8f5772ec8eb464

26.07.2018 — День народження сайту!

Вітаємо всіх на сайті присвяченому автомобілям на європейській реєстрації!

Сайт створено з метою об’єднати власників даних авто, ділиться важливою інформацією, актуальними законами, надати посилання на безкоштовні групи і чати в Viber, Whatsapp, Telegram і інших мессенджераах, а так само своєчасно наданій допомозі один одному, будь то боротьба з незаконними діями поліції або просто поміняти колесо кому це потрібно. А так же сприяти навчанню всіх бажаючих, які хочуть вивчати закони, домагатися справедливості і жити краще в своїй же країні, і робити її краще для наших же дітей!

Періодично в нашій офіційній групі Viber-а організовуються зустрічі на яких можна познайомитися з однодумцями, поспілкуватися, поділитися думками, ідеями, а також пізнати багато нового ;) Крім цього, організовуються мирні акції, спільно з АЕС для досягнення законів які будуть працювати на людей а не на гаманці і достаток чиновників.

Сайт народився в м.Полтава, але хоче розвиватися і бути помічником для всіх жителів областей України! Якщо у вашому місті є актуальні групи, і ви хотіли б що б посилання на них були опубліковані на цьому сайті — зверніться до адміністратора. Вітаються пропозиції, зауваження, коригування по дизайну і контенту сайту! Сайт розробляється в міру потреб користувачів.

Зв’язок з адміністратором 099 734 47 57 Євген, працює Viber, Whatsapp, Telegram

Залишити коментар