Що буде далі? Думки в голос…

         Конституція України ст.9 і Стамбульська конвенція яка була ратифікована Україною в 2004 році це є законні способи керування автомобілем на іноземній реєстрації громадянином України в Україні.
Стаття 9 Конституції України  говорить:
- чинні міжнародні договори, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України є частиною національного законодавства України.
Стаття 1 ч.3 Митного кодексу:
- якщо міжнародним договором України, згода на обовязковість якого надана ВРУ встановлено інші правила ніж ті, що передбачені цим Кодексом та іншими законами України то застосовуються правила міжнародного договору України.
Виходячи з цього стає зрозумілим, що міжнародні договори України мають вищу силу ніж закон України в даному випадку 8487 і 8488 які прийняті з порушенням Конституції України і міжнародного договору — Стамбульська конвенція (яка доречі дозволяє користуватися автомобілем на іноземній реєстрації на території договірних сторін, таких країн 124).
Цей пункт у договорі був створений щоб полегшити тимчасове ввезення, шляхом спрощення та гармонізації процедур,  переслідуючи цілі економічного, гуманітарного, культурного, соціального або туристичного
характеру. Зауважте, що мова йде не тільки про комерцію як «НАМ» нав’язують некомпетентні українські митники, нібито цей договір стосується лише комерційних транспортних засобів.
Стамбульська конвенція, конкретні пункти які дозволяють використання транспортних засобів іноземної реєстрації на території України:
 Глава I.
ст 1.п f.
- «особа» означає: як фізичну, так і юридичну особу, якщо інше не передбачене контекстом;
Стаття 2 .
ч.1. Відповідно до положень цієї Конвенції, кожна із Договірних Сторін зобов’язується надавати згоду на тимчасове ввезення товарів (у том числі транспортних засобів), зазначених у Додатках до цієї Конвенції.
ч.2. Не впливаючи на положення Додатка E, режим тимчасового ввезення надається з загальним умовним звільненням від ввізного мита і податків та без застосування ввізних обмежень чи заборон економічного характеру.
 Додаток С
 Додаток щодо транспортних засобів.
 Глава I
Стаття 1.
пункт b) «комерційне використання» означає: платне перевезення осіб або промислове чи комерційне платне або безоплатне перевезення вантажів;
пункт c) «приватне використання» означає: перевезення особою виключно для особистих потреб, за винятком будь-якого комерційного використання;
Тут є чітке розяснення що розмежовує для яких цілей ви ввозите авто .
Глава II
Стаття 2.
Користуються правом на тимчасове ввезення відповідно до статті 2 цієї Конвенції: транспортні засоби комерційного чи приватного використання;
 Глава III.
Стаття 6.
Згода на тимчасове ввезення транспортних засобів надається без вимагання митного документа або гарантії.
 Стаття 7 Додаток C пункт b.
Транспортні засоби приватного використання можуть використовуватись третіми особами, які мають належний дозвіл користувача права на тимчасове ввезення. Кожна Договірна Сторона може дозволити таке використання особою, яка постійно проживає на її території, зокрема якщо вона використовує його від імені і згідно з інструкціями користувача права на тимчасове ввезення.
Умови (документи)  які нам дають право користуватись авто на іноземній реєстрації :
- свідоцтво про реєстрацію т.з ;
- водійське посвідчення ;
- техогляд та зелена карта (страхівка).

Тому в Європі такий невеликий процент розмитнення бо там Стамбульська конвенція працює і з таким самим питанням зіткнулись багато Європейських країн, і вони  вміють думати  і рахувати . Виходячи з вище зазначеного, ми громадяни України законно користуємося автомобілями на іноземній реєстрації!

Просто «ВЛАДА» — «ОЛІГАРХИ» з усіх сил намагаються утримати свій старий режим правління і НАРОД України далі доводити до бідноти здираючи «по 3 шкури» з кожного з нас. Тому не треба палити, кидати куплене за свої власні кошти авто, десь за кордоном чи ще десь. Разом ми повинні відстояти своє ЗАКОННЕ право на ДОСТУПНЕ РОЗМИТНЕННЯ !

Залишити коментар