Збори у Порошенка 11.02.2019

Вчора були збори у Порошенка з приводу розмитнення автомобілів на Єврономерах.

Петро Олексійович попросив поквапитися «Бляхарів» скористатися пільговим розмитненням своїх автомобілів, тому що на них покладена величезна і почесна відповідальність за підвищення пенсії знедоленим пенсіонерам.

Взагалі цинізм Порошенко в цьому відео зашкалює овер 100500 і ось чому:
1. Люди, які зараз розмитнюють свої автомобілі, змушені розмитнювати, оплачуючи мало того що непідйомний, так ще і незаконний акциз на транспортні засоби. Як ви вже все бачили, більшість автомобілів, які йдуть на розмитнення це універсали, мінівени та мікроавтобуси. Тобто одних людей нагнули, щоб зробити вигляд, що допомагають іншим.

2. Відповідно до заяви Президента, основною причиною чому в Україні маленька пенсія це війна. Те, що Ахметов, Касюк отримують багатомільярдні дотації з бюджету це не причина, причина війна. І щоб вирішити цю кричущу несправедливість, відповідальність за її рішення поклали на «Бляхарів».

3. Заява про те, що 5 млрд гривень буде пущено на підняття пенсії виглядає масштабно поки не бачиш ситуації в цілому.

По-перше ПФ має постійну діру в своєму бюджеті. Для тих хто не в курсі, у ПФ окремий бюджет, який поповнюється з ЄСВ, але ЄСВ не вистачає, тому в бюджет ПФ постійно вливають гроші з основного бюджету України (що, власне, не правильно, але це питання виходить за рамки діяльності цього пабліку). ПФ на 2019 рік має конкретний бюджет і конкретну суму грошей, яка надійде незалежно від того, скільки буде розмитнено автомобілів на Єврономерах. Тобто підняття пенсій це планова дія, яке не залежить від кількості розмитнених автомобілів ) Але як бачите, підноситься це все в іншому світлі.

По-друге. Масштаби цифр. Бюджет ПФ 400 млрд гривень. З яких майже 170 млрд це надходження з бюджету країни. 5 млрд грн на тлі 170 млрд, всього лише 3% від всього дефіциту. Але скільки пафосу.

По-третє. Якщо ж подивитися ще глибше, то в нашій країні 11,9 млн пенсіонерів. Якщо розділити ці 5 млрд. грн. на всіх, то отримаємо, що надбавка до пенсії складе всього 420 грн. Але не поспішайте радіти, це надбавка за рік) або 35 грн на місяць. Не густо правда? )

Але хочеться нагадати, що це підвищення відбулося б в будь-якому випадку, а близько половини грошей, які надійшли до бюджету від розмитнення є не тільки незаконними, так ще й силовим способом вилучені у людей!

4. Президент ні слова не сказав, що безпрецедентно були спущені акцизи для нових автомобілів, для б/у все також непідйомні. До слова тепер Южаніна при оновленні свого автопарку, може заощадити в середньому по 7 тисяч євро на кожному новому автомобілі. Приємний бонус чи не так?

Що це означає? Це означає, що будуть втрати в бюджеті. Чому? Тому що незаконний акциз для нових автомобілів уже практично скасовано. А для б/у завищений, а значить наповнити бюджет за рахунок кількості ввезених б/у автомобілів просто неможливо. Це не кажучи вже про те, щое бюджет України понесе втрати, недоодержавши відрахування від акцизу на паливо, адже з близько 1млн автомобілів, розмитнилось всього близько 10%.

Висновки: Команда Порошенко вже зрозуміла, що масштабного розмитнення немає і не буде, тому починають свої дії загортати в гарну, шелухасту обгортку, з метою піднести своє беззаконня як перемогу та спробувати конвертувати все це в політичні девіденди, грунтуючись на правовій безграмотності пенсіонерів.

Незважаючи на вимогу петицій від 2015 року скасувати акциз, незважаючи на законопроект 8505 і 7 поправку до законопроекту 8487 обгрунтовує незаконність і необгрунтованість акцизу для транспортних засобів, не дивлячись на акції протесту автомобілістів, Порошенко і Ко продовжують робити все, щоб не скасовувати незаконний акциз…

АКЦИЗ НА ВСІ ТРАНСПОРТНІ ЗАСОБИ ПОВИНЕН БУТИ ВІДМІНЕНО!

Група «Вільні люди мають авто v.2.0″
https://www.facebook.com/vilnilyudy.ua/
http://vilni.org.ua

Залишити коментар